E-mail:
heslo:
zapomenuté heslo

Průběžné pořadí soutěžících


jménopříjmenírokklub bodybody celkem
Kategorie 3-4 roky
1.Charlota VeronikaFerencová 2016 SK - D.V. Šumperk 13  10  20  20  20  14 97
2.KristýnaNesibová 2016 Profi aerobic team MB         18  20 38
3.NoemiDufková 2016 Profi aerobic team MB 16  16         32
4.IzabelLapko 2016 Aerobic Club Řepy         14  16 30
5.-6.JakubPešek 2017 Aerobik klub Hlinsko         16  12 28
5.-6.lucieradová 2016 Profi aerobic team MB   10        18 28
7.JanRazesberger 2016 Fit Art 10  10         20
8.EmaChvátalová 2016 Profi aerobic team MB           13 13
9.-11.EliškaDvořáková 2016 Fit For You Kralupy n. Vl.   10         10
9.-11.MartinKramář 2016 Fit Art 10           10
9.-11.MatyášPetrov 2016 SK HAMR 10           10
Kategorie 5-6 let
1.AdélaChytrová 2014 AE MTK Jindřichův Hradec 15  13  15  25  25  20 113
2.MichaelaJenerálová 2014 Profi aerobic team MB 12  13  13  23  23  14 98
3.SofieNovotná 2015 T.J. Sokol Poděbrady 18  20    18  19  18 93
4.AnnaVorbisová 2014 Profi aerobic team MB 20  14  14  19    10 77
5.MiaMolina 2015 Profi aerobic team MB 20  18    10  17   65
6.SofieBrožová 2014 T.J. Sokol Chrudim 5  5  10  17  15  10 62
7.SáraMalimánková 2014 Fit Art   5  13  20  15  8 61
8.ZorkaLaštůvková 2014 Aerobik klub Hlinsko 10      15  21  13 59
9.PetraPešková 2014 Aerobik klub Hlinsko 5  5  10  16  10  8 54
10.Anne MariaVarga 2014 Fit studio JB Kutná Hora     12  21  18   51
11.-12.NikolaLapko 2014 Aerobic Club Řepy         20  12 32
11.-12.MarieMlynářová 2014 Fit Art   8      14  10 32
13.AnnaMacourková 2014 Aerobic Club Řepy 5        16  10 31
14.AmálieJanečková 2014 Fit Art       18  12   30
15.NatálieTomášová 2014 Aerobic Club Řepy         13  16 29
16.EliškaPodhajská 2015 T.J. Sokol Poděbrady 12  13         25
17.CelestýnaUrbanová 2014 Fit Art       13  8   21
18.-20.ViktorieHančová 2014 T.J. Sokol Chrudim         18   18
18.-20.AntonieHrdá 2014 Aerobic Club Řepy         10  8 18
18.-20.NatáliePeterová 2015 Profi aerobic team MB         10  8 18
21.NikolBeranová 2014 Aerobic Team Butterfly       15     15
22.-24.SofieSerteletová 2015 Profi aerobic team MB   14         14
22.-24.ZuzanaSovová 2014 Fit Art       14     14
22.-24.LauraVyhnánková 2015 T.J. Sokol Poděbrady 14           14
25.-28.DominikaFuchsová 2014 Aerobik klub Hlinsko   13         13
25.-28.AlexMatoška 2014 T.J. Sokol Chrudim         13   13
25.-28.SofieMatošková 2015 T.J. Sokol Chrudim         13   13
25.-28.AmáliePrůšová 2014 Fit studio D Praha 13           13
29.-30.AmálieHoráková 2015 Fit Art   12         12
29.-30.AlžbětaŠkvárová 2015 Aerobic Club Řepy       12     12
31.-32.IsabelKřečková 2014 Fit studio JB Kutná Hora     10       10
31.-32.MarianaPokorná 2014 T.J. Sokol Chrudim 5  5         10
33.NatálieChanenko 2015 Aerobic Club Řepy         8   8
34.-35.EliškaMlynářová 2014 Aerobic Club Řepy 5           5
34.-35.ZuzanaSovová 2014 Fit studio JB Kutná Hora 5           5
Kategorie 7-8 let
1.KlaudieKadlecová 2013 T.J. Sokol Poděbrady 23  23  23  26  23  25 143
2.NikolŠťastná 2013 LA team Chotěboř 25  25  25  20  21  23 139
3.LeilaFerencová 2013 SK - D.V. Šumperk 19  21  21  22  18  19 120
4.ViktorieKyslingerová 2012 Fit studio D Praha 21    18  30  25  21 115
5.KristýnaMücková 2013 Aerobic Club Řepy 13  13  17  21  20  16 100
6.JustýnaFejfarová 2012 T.J. Sokol Poděbrady 13  13  18  20  15  15 94
7.JustineŠťastná 2013 EDITA Sokol AK Písek 21  18  18  18    13 88
8.KarolínaVeselá 2012 T.J. Sokol Poděbrady 5  13  14  20  19  15 86
9.-11.LucieKovalová 2013 LA team Chotěboř 14  12  18  17  13  10 84
9.-11.JasmineŠťastná 2013 EDITA Sokol AK Písek 17  17  19  18    13 84
9.-11.KláraŠtěpánková 2012 SK - D.V. Šumperk 5  17  12  20  15  15 84
12.DominikaBrázdová 2013 T.J. Sokol Poděbrady 15  15  15  18  18   81
13.JulieVitoušová 2013 T.J. Sokol Poděbrady 18  19    23  15   75
14.EvelínaNaumecová 2012 T.J. Sokol Chrudim 18  16    23  17   74
15.-16.JulieHoráková 2013 Sportík Čáslav 15  15  13    13  14 70
15.-16.TaťjanaVaculíková 2013 Aerobic Club Řepy 13  20    15  10  12 70
17.-18.DominikaRychnovská 2013 Aerobic Team Butterfly 13  15    13  14  10 65
17.-18.SilvieTvrdíková 2012 LA team Chotěboř 13  13    24  15   65
19.SofiePoláčková 2013 Profi aerobic team MB 13  18  20    12   63
20.BerenikaLaudatova 2013 AE MTK Jindřichův Hradec 10  16    20  8  8 62
21.NellaSotonová 2012 T.J. Sokol Chrudim 5  12    25    13 55
22.NelaNovotna 2012 Fit studio D Praha 5      28    18 51
23.NelaRůtová 2013 AE MTK Jindřichův Hradec       16  13  18 47
24.-25.AnetaJanošová 2013 Wellness team Lucie Novákové MB 18  15  13       46
24.-25.KristýnaLebdušková 2012 T.J. Sokol Chrudim   13      13  20 46
26.VanesaVíznerová 2012 Aerobic Team Butterfly       19  16  10 45
27.SáraKrmelová 2013 SK - D.V. Šumperk 13    16  13     42
28.ViktorieTalandová 2013 T.J. Sokol Chrudim 15  13      13   41
29.NatálieHanzelková 2012 T.J. Sokol Chrudim 5      18    17 40
30.MiladaSmočková 2013 Fit studio JB Kutná Hora     10  10  8  8 36
31.AnetaDubinová 2013 Aerobic Club Řepy   10    12  10   32
32.-34.EmílieKopecká 2012 Aerobic Club Řepy 5    10    8  8 31
32.-34.LauraNováčková 2013 LA team Chotěboř 16      15     31
32.-34.LauraVacková 2013 T.J. Sokol Chrudim   13    18     31
35.AnnaTrajhanová 2012 Aerobic Team Butterfly   8  10  10     28
36.KarinaDanč 2012 Aerobic Club Řepy 5      13    8 26
37.-39.NikolaJanušková 2012 Aerobic Club Řepy 5  8      10   23
37.-39.VictoriaLupečková 2013 Fit Art 5  8    10     23
37.-39.NikolMajerová 2012 Aerobic Club Řepy 5  8  10       23
40.GabrielaZnamínková 2013 Aerobik klub Hlinsko 5  5    10     20
41.-43.SáraNováčková 2012 LA team Chotěboř 5      13     18
41.-43.BarboraSukupová 2013 Aerobic Club Řepy 5  5    8     18
41.-43.AmálieZezulová 2013 Aerobic Club Řepy 5      13     18
44.VanesaKubešová 2012 AE MTK Jindřichův Hradec       14     14
45.VeronikaPudilová 2012 Aerobic Team Butterfly 5  8         13
46.-49.HanaHaysvaterová 2013 LA team Chotěboř   10         10
46.-49.KláraHotařová 2013 Profi aerobic team MB   10         10
46.-49.SofieMarkalousová 2012 SK HAMR 10           10
46.-49.LaraVACKOVÁ 2013 T.J. Sokol Chrudim         10   10
50.-52.AdrianaHoráková 2013 Fit Art         8   8
50.-52.ViktorieKutílková 2013 Fit Art         8   8
50.-52.KateřinaŠkvárová 2013 Aerobic Club Řepy       8     8
53.-58.LucieBílková 2013 SK HAMR 5           5
53.-58.MarieJuričová 2012 SK HAMR 5           5
53.-58.HarmonyKrotká 2012 Profi aerobic team MB 5           5
53.-58.BarboraKřivanová 2012 Profi aerobic team MB 5           5
53.-58.KristýnaPospíšilová 2012 SK - D.V. Šumperk 5           5
53.-58.AlenaSvobodová 2012 SK HAMR 5           5
Kategorie 9-10 let
1.MichaelaPospíšilová 2011 T.J. Sokol Poděbrady 25  25  25  30  25  23 153
2.NelaMücková 2010 Aerobic Club Řepy 15  17  23  28  23  25 131
3.AnnaVaněrková 2010 T.J. Sokol Poděbrady 19  18  21  26  21  21 126
4.NellaŠvecová 2011 M-studio Jihlava 19  23  19  24  19  18 122
5.-6.VanesaHoráková 2011 Sportík Čáslav 18  15  21  20  13  13 100
5.-6.TerezaNovotná 2011 LA team Chotěboř 23  21  23  20  13   100
7.AdélaBroulíková 2011 Aerobik klub Hlinsko 17  18  15  18  15  16 99
8.DanielaČešíková 2010 Aerobik klub Hlinsko 13  13  13  23  17  19 98
9.VanessaČermáková 2011 T.J. Sokol Poděbrady 15  15  20  19  13  13 95
10.ŠárkaMundilová 2010 Fit Art 8  13  15  22  16  15 89
11.MichaelaKlimešová 2011 M-studio Jihlava 20    15  21  13  18 87
12.AgataNovotna 2010 T.J. Sokol Poděbrady 10  16  12  18  13  15 84
13.-14.DagmarPešková 2011 Aerobik klub Hlinsko 13  15  15  17  12  8 80
13.-14.ZuzanaPešková 2011 Aerobik klub Hlinsko 13  13  16  14  10  14 80
15.MiaChytrová 2011 AE MTK Jindřichův Hradec 15    17  20  10  17 79
16.KarlaSpilková 2011 Aerobik klub Hlinsko 13  19    16  13  13 74
17.ValentýnaNaumecová 2010 T.J. Sokol Chrudim 13  20    25  14   72
18.-20.TerezaDundová 2010 T.J. Sokol Chrudim 13  13    20    20 66
18.-20.Anna MarieKurková 2011 Fit Art 16  13    15  10  12 66
18.-20.KateřinaPolášková 2010 Aerobic Club Řepy 5  10  8  10  20  13 66
21.-22.DenisaPelikánová 2011 LA team Chotěboř 14  18  13  10    8 63
21.-22.EliškaTočíková 2010 T.J. Sokol Poděbrady 12    13  23  15   63
23.ViktorieAkermanová 2010 Aerobik klub Hlinsko 13  13      18  15 59
24.AnetaHamanová 2010 Aerobik klub Hlinsko   5  14  18  8  10 55
25.JanaSzturcová 2010 LA team Chotěboř   10    20  18   48
26.ElenaŠiroká 2010 LA team Chotěboř 8      15  8  10 41
27.KateřinaResslová 2011 LA team Chotěboř   10    13  13   36
28.SabinaMolina 2010 Profi aerobic team MB 5  5    15  10   35
29.-30.ViktorieDufková 2010 Profi aerobic team MB 18  15         33
29.-30.AnetaGlembeková 2010 SK - D.V. Šumperk 18  15         33
31.AnetaVocásková 2011 Wellness team Lucie Novákové MB 10  20         30
32.EliškaSekerová 2010 LA team Chotěboř   14  13       27
33.KateřinaDěčková 2010 T.J. Sokol Poděbrady 13          10 23
34.KarolínaVlková 2010 Wellness team Lucie Novákové MB     10  12     22
35.-36.KarolínaPodaná 2010 T.J. Sokol Chrudim 5  5    10     20
35.-36.TerezaPokorná 2010 EDITA Sokol AK Písek 5      15     20
37.-38.AnežkaLíbalová 2010 Aerobic Team Butterfly 5  5      8   18
37.-38.MagdalénaMaredová 2011 T.J. Sokol Chrudim       8    10 18
39.DarjaSecká 2011 LA team Chotěboř   8    8     16
40.-44.TerezaČervená 2010 Sportingclub Hradec Králové 5  10         15
40.-44.AnikaKajnarová 2010 Sport 4U z.s.     15       15
40.-44.BarboraPáníková 2010 AE klub LADY Plzeň         15   15
40.-44.LauraSmutná 2011 LA team Chotěboř 15           15
40.-44.TerezaVavrušková 2010 Fit Art 5  10         15
45.AnnaDvořáková 2011 Fit For You Kralupy n. Vl.   14         14
46.-53.SofieBajcsy 2011 M-studio Jihlava 13           13
46.-53.DenisaBohdanová 2011 Fit Art 5      8     13
46.-53.ErikaBukalová 2010 Sport 4U z.s.     13       13
46.-53.KateřinaFuksová 2011 Sport a Aerobic Club LT   13         13
46.-53.AndreaKašová 2010 Aerobic Club Řepy 5    8       13
46.-53.GitaKurucová 2011 Fit Art 5  8         13
46.-53.ZuzanaProcházková 2011 Aerobic Club Řepy 5        8   13
46.-53.LillianŠmatolánová 2011 Fit studio D Praha 13           13
54.-55.AdélaŠvarcová 2011 AE klub LADY Plzeň 12           12
54.-55.PetraŽákovcová 2010 AE klub LADY Plzeň   12         12
56.-57.NelaBuchtová 2010 Sport 4U z.s.     10       10
56.-57.LucieSyrovátková 2010 Stepík Nové Město nad Metují 10           10
58.PavlínaPetrželková 2010 Aerobic Club Řepy         8   8
59.-77.ElenFaměrová 2010 Aerobic Club Řepy 5           5
59.-77.DariaHánová 2010 Aerobic Club Řepy 5           5
59.-77.MelanieHánová 2010 Aerobic Club Řepy 5           5
59.-77.KristinaHanzlíková 2011 Fit Art 5           5
59.-77.DominikaHniličková 2010 Fit Art 5           5
59.-77.DenisaJosková 2011 T.J. Sokol Chrudim 5           5
59.-77.NikolaJosková 2011 T.J. Sokol Chrudim 5           5
59.-77.MagdalénaKavková 2011 Aerobic Club Řepy 5           5
59.-77.SimonaKnopfová 2010 Fit studio JB Kutná Hora 5           5
59.-77.IvetaKovrzková 2010 Aerobic Club Řepy 5           5
59.-77.EmaLuhanová 2010 Fit Art   5         5
59.-77.ŠárkaOndruchová 2010 EDITA Sokol AK Písek 5           5
59.-77.SáraPešilová 2010 LA team Chotěboř   5         5
59.-77.TerezaPospíchalová 2010 Profi aerobic team MB   5         5
59.-77.LauraStředová 2010 Stepík Nové Město nad Metují 5           5
59.-77.ElaSvobodová 2010 SK HAMR 5           5
59.-77.MarkétaŠkorničková 2011 Wellness team Lucie Novákové MB 5           5
59.-77.KateřinaŠubrtová 2010 Fit Art 5           5
59.-77.MarkétaVereščaková 2011 Aerobic Team Butterfly 5           5
Kategorie 11-12 let
1.NatálieSudíková 2009 AK Olomoc 25  23  25  23  21  23 140
2.SofiePiterková 2008 SK - D.V. Šumperk 21  21  21  25  25  25 138
3.ElenŠtrbíková 2009 T.J. Sokol Chrudim 17  25  18  19  15  15 109
4.NatálieStaňková 2009 Aerobik klub Hlinsko 15  15  19  15  17  19 100
5.ZuzanaŠebková 2009 Aerobik klub Hlinsko 16  13  18  13  16  20 96
6.ElizabethKrajníková 2008 Wellness team Lucie Novákové MB 13  13  18  18  13  18 93
7.HanaLebdušková 2009 Fit Art 13  13  20  14  13  16 89
8.MarieDudová 2008 Fit For You Kralupy n. Vl. 13  10  16  13  20  13 85
9.LauraAdamírová 2009 Stepík Nové Město nad Metují 13  13  13  15  15  15 84
10.-11.SimonaMrázková 2008 LA team Chotěboř 13  5  13  15  18  13 77
10.-11.JanaUrodževičová 2009 Wellness team Lucie Novákové MB 21  21      18  17 77
12.AnnaBroulíková 2008 Aerobik klub Hlinsko 17    17  21    21 76
13.LauraPojkarová 2008 Fit For You Kralupy n. Vl. 5  12  12  18  14   61
14.VanessaŠťastná 2008 EDITA Sokol AK Písek   10  14  16    18 58
15.NikolaDundová 2008 T.J. Sokol Chrudim 13      20    13 46
16.DaliborTománek 2009 VSK VUT Brno 23  19         42
17.-18.AnetaBedrnová 2008 Aerobic Team Butterfly   15      23   38
17.-18.LucieBeránková 2009 Aerobic Club Řepy 5  5  8  8    12 38
19.TerezaPospíšilová 2009 T.J. Sokol Poděbrady 5    8  8  8  8 37
20.AnnaKornhöferová 2009 AE MTK Jindřichův Hradec 5    17  14     36
21.-22.AdélaIlizi 2009 Wellness team Lucie Novákové MB   18  16       34
21.-22.Natálie AnnaMacnerová 2009 Aerobic Club Řepy 5  5  8  8  8   34
23.EliškaHamtilová 2008 Wellness team Lucie Novákové MB 15      17     32
24.HanaŠafářová 2008 Aerobic Club Řepy 5  5    10  10   30
25.NatálieHaltufová 2008 LA team Chotěboř 5      10    14 29
26.AnnaŘíhová 2008 AE klub LADY Plzeň 13        15   28
27.MarkétaUrbanová 2009 Wellness team Lucie Novákové MB 13        13   26
28.IvaPtáčníková 2008 LA team Chotěboř       12    13 25
29.AmálieJansová 2009 Fit studio JB Kutná Hora       13  10   23
30.NelaMrtková 2008 LA team Chotěboř 10        12   22
31.-34.NikolaKubešová 2008 LA team Chotěboř       10    10 20
31.-34.AdélaScheffelová 2008 Aerobic Club Řepy 5  5        10 20
31.-34.KarinaVášová 2009 Sport 4U z.s. 20           20
31.-34.TerezieZnamínková 2008 Aerobik klub Hlinsko 5  5    10     20
35.KristýnaŠarmová 2008 Aerobic Dancers Kladno         19   19
36.ZuzanaVetešníková 2009 Sport 4U z.s.     15       15
37.NelaKřivanová 2009 Profi aerobic team MB 14           14
38.-42.SabinkaHoufková 2008 LA team Chotěboř 5      8     13
38.-42.KláraChromcová 2008 TSK Dynamik Lysá nad Labem         13   13
38.-42.TerezaJiránková 2008 LA team Chotěboř 5      8     13
38.-42.LauraKönigová 2009 Aerobic Club Řepy 5        8   13
38.-42.EmaKúkola 2009 Fit For You Kralupy n. Vl.     13       13
43.-44.TerezaMatysová 2009 T.J. Sokol Poděbrady         10   10
43.-44.VeronikaŽelásková 2009 AE MTK Jindřichův Hradec     10       10
45.-47.AnitaLokesová 2009 Aerobic Team Butterfly           8 8
45.-47.VeronikaMatoušková 2009 Fit studio JB Kutná Hora           8 8
45.-47.MartinaSlívová 2009 SK HAMR 8           8
48.-61.KarolínaBlažková 2008 T.J. Sokol Chrudim 5           5
48.-61.LauraBoušková 2008 Stepík Nové Město nad Metují 5           5
48.-61.KateřinaČermáková 2009 Fit Art 5           5
48.-61.KarolínaHniličková 2008 Fit studio JB Kutná Hora 5           5
48.-61.AnetaHukelová 2008 Stepík Nové Město nad Metují 5           5
48.-61.AnnaCholinská 2008 Fit For You Kralupy n. Vl. 5           5
48.-61.MartinaPěkná 2009 SK HAMR 5           5
48.-61.KarolínaPlichtová 2009 Wellness team Lucie Novákové MB 5           5
48.-61.NikolPrůšková 2008 Aerobic Club Řepy   5         5
48.-61.MariaRyaskho 2008 EDITA Sokol AK Písek 5           5
48.-61.KrystýnaSvobodová 2009 Fit studio JB Kutná Hora 5           5
48.-61.Marie AnnaŠulcová 2008 Wellness team Lucie Novákové MB 5           5
48.-61.KláraVostárková 2008 SK HAMR 5           5
48.-61.TerezaZedníková 2009 Sportingclub Hradec Králové 5           5
Kategorie 13-14 let
1.LucieBeranová 2007 Aerobic club Jičín 25  23  25  23  25  25 146
2.AnetaHavlíčková 2007 Profi aerobic team MB 18  17  23  21  23  23 125
3.TerezaStejskalová 2007 M-studio Jihlava 20  13  18  18  21  21 111
4.SandraHamederová 2007 LA team Chotěboř 13  13  15  15  15  19 90
5.DenisaRoflíková 2007 Studio Atak Kralupy n. Vltavou   18  19  17  17  18 89
6.TerezaDudková 2007 Aerobik klub Hlinsko 13  13  15  16  18  13 88
7.-8.BarboraTočíková 2006 Fit For You Kralupy n. Vl. 13  15  16  20    14 78
7.-8.KristýnaŽebroková 2007 SK - D.V. Šumperk 15  13  20  15    15 78
9.ViolettaSkabelkina 2007 Stepík Nové Město nad Metují   13  15  18  15  16 77
10.KvětoslavaKlinecká 2006 Aerobik klub Hlinsko   17  14  13  15  15 74
11.LucieMalinská 2007 T.J. Sokol Chrudim 13  14    13  16  12 68
12.KateřinaVítková 2006 T.J. Sokol Chrudim 17      15  18  15 65
13.AnetaŠiroká 2006 LA team Chotěboř 13      13  20  18 64
14.AnetaSekerová 2006 LA team Chotěboř 19  19  20       58
15.AnetaLalíková 2007 Sport a Aerobic Club LT 14  16    13  13   56
16.ViktorieHovorková 2007 T.J. Sokol Poděbrady 19  15        17 51
17.ViktoireHejlová 2007 Fitness Center Báry a Hanky Šulcové   25    25     50
18.TerezaKopecká 2007 LA team Chotěboř 23  19         42
19.MichaelaHlavatá 2007 T.J. Sokol Chrudim 18  10    13     41
20.-21.AnnaNáhlovská 2007 Aerobic Team Butterfly       19  19   38
20.-21.NelaVancová 2006 EDITA Sokol AK Písek 13  13    12     38
22.BarboraŽákovcová 2007 AE klub LADY Plzeň   20    15     35
23.AnnaKostková 2007 M-studio Jihlava       10  12  10 32
24.Denisa AurelieMilová 2007 Aerobic Club Řepy 5  5    10  10   30
25.BarboraTichá 2007 Fit studio JB Kutná Hora 16  13         29
26.-28.AdélaErbanová 2006 Wellness team Lucie Novákové MB 13  15         28
26.-28.DominikaNosková 2007 M-studio Jihlava     10  10    8 28
26.-28.MichaelaPykalová 2007 M-studio Jihlava       8  10  10 28
29.ZuzanaČechová 2006 AC Olympia 16    10       26
30.VeronikaMrtková 2006 LA team Chotěboř 12        10   22
31.ŠtěpánkaKezniklová 2007 Aerobic Club Řepy 5  8    8     21
32.-35.KristýnaMasopustová 2006 2N Aerobic Club Milevsko           20 20
32.-35.TerezaNováková 2006 LA team Chotěboř 10  10         20
32.-35.MarkétaPražienková 2007 Fit For You Kralupy n. Vl. 5  5    10     20
32.-35.TerezaSekerová 2006 Wellness team Lucie Novákové MB 20           20
36.-40.LucieBezoušková 2007 Aerobic Club Řepy 5  5    8     18
36.-40.MagdalénaBlaťáková 2007 Aerobic Club Řepy 5  5        8 18
36.-40.EmaHolceplová 2007 Wellness team Lucie Novákové MB   18         18
36.-40.EliškaKrumlová 2006 LA team Chotěboř         10  8 18
36.-40.NatálieMichnová 2007 M-studio Jihlava     10  8     18
41.-42.KarolínaČonková 2007 TSK Dynamik Lysá nad Labem         14   14
41.-42.LucieŠpačková 2007 M-studio Jihlava       14     14
43.VeronikaGlembeková 2007 SK - D.V. Šumperk   13         13
44.PavlínaKnopfová 2007 Fit studio JB Kutná Hora 12           12
45.-46.MarieGabrišková 2007 Studio J&A Plzeň 10           10
45.-46.LucieZborníková 2007 LA team Chotěboř   10         10
47.-48.NatálieDudková 2007 M-studio Jihlava           8 8
47.-48.NatálieRazimová 2007 M-studio Jihlava       8     8
49.-51.TerezaDobrovolná 2007 LA team Chotěboř   5         5
49.-51.TerezaHaláková 2007 LA team Chotěboř   5         5
49.-51.TerezaHrášková 2007 Aerobic Club Řepy 5           5
Kategorie 15-20 let
1.TerezaHavlíčková 2004 Profi aerobic team MB 23  18  18  25  25  23 132
2.TerezaChrástová 2004 Profi aerobic team MB 21  16  16  23  23  21 120
3.JohanaKročilová 2003 AC Hip Hop Hradec Králové 25  20  20    21  25 111
4.AdélaVeselá 2005 Fit studio JB Kutná Hora 18  21  18  19  17   93
5.IvaZlámalíková 2004 Aerobik klub Hlinsko 18  12  10  15  18  17 90
6.LilaKamelová 2005 Sport a Aerobic Club LT 25  25      19  19 88
7.AdélaMrázková 2004 LA team Chotěboř 13    10  17  15  20 75
8.DominikaJestřábová 2005 EDITA Sokol AK Písek   20  13  15  13  10 71
9.EsterVidourková 2005 LA team Chotěboř 14  12  12  12  10  10 70
10.-11.KamilaHalberštátová 2005 AC Hip Hop Hradec Králové   18    18  15  15 66
10.-11.IvetaKryštůfková 2005 Fit For You Kralupy n. Vl. 18  16    18  14   66
12.MarkétaZrubecká 2005 Fit For You Kralupy n. Vl.   18    14  20  12 64
13.RenátaHenzlová 2003 M-studio Jihlava 17  13  12      15 57
14.LenkaVorálková 2004 M-studio Jihlava 10  10  10  13    13 56
15.LucieJadrná 2002 M-studio Jihlava 19    14  21     54
16.KristýnaJanušková 2005 Aerobic Club Řepy 10  10  10  10  10   50
17.LindaTománková 2005 VSK VUT Brno 23  23         46
18.MichaelaŠtěpáníková 2000 Studio J&A Plzeň 10        18  14 42
19.KateřinaRůžková 2002 Aerobic Club Řepy   10      12  18 40
20.NelaHoufková 2005 LA team Chotěboř 13      20     33
21.NatálieVargová 2005 M-studio Jihlava   14        16 30
22.KláraJiránková 2005 LA team Chotěboř 13      16     29
23.AnnaHatláková 2005 Sport 4U z.s. 21           21
24.-25.LindaPečinková 2004 Sport 4U z.s. 18           18
24.-25.AdélaVandasová 2003 Profi aerobic team MB           18 18
26.-27.TerezaMlchová 2002 TSK Dynamik, z.s.         16   16
26.-27.MarieSýkorová 2003 T.J. Sokol Chrudim 16           16
28.-29.DominikaHanáčková 2004 SK - D.V. Šumperk         15   15
28.-29.VeronikaMlchová 2005 TSK Dynamik, z.s.         15   15
30.-31.MarcelaDědová 2002 Sport 4U z.s. 14           14
30.-31.MarikaPodlucká 2002 Fitness Center Báry a Hanky Šulcové   14         14
32.-34.MonikaHodová 2002 M-studio Jihlava     13       13
32.-34.VeronikaŠvábová 2000 ATOB Blansko 13           13
32.-34.AdélaVavřinová 2002 T.J. Sokol Chrudim 13           13
35.NatálieMikuličková 2000 Aerobic Team Butterfly 12           12
36.-38.LucieBoháčová 2005 LA team Chotěboř         10   10
36.-38.KristýnaChudaničová 2001 Wellness team Lucie Novákové MB   10         10
36.-38.EliskaRessová 2002 M-studio Jihlava   10         10
Kategorie 21-30 let
1.DagmarVlčková 1995 EDITA Sokol AK Písek 16  18  18  20  20  14 106
2.LenkaMachová 1995 M-studio Jihlava 18  16  20    18  18 90
3.LenkaVašková 1999 Aerobik klub Hlinsko 20    10  18  16  13 77
4.-6.VeronikaČerná 1998 Sport 4U z.s. 20           20
4.-6.VendulaKopečková 1998 Profi aerobic team MB   20         20
4.-6.LenkaTydlitátová 1992 Sport a Aerobic Club LT           20 20
7.NikolaMrázová 1994 Aerobik Sport Team Tachov           16 16
Kategorie nad 30 let
1.EditaŠťastná 1975 EDITA Sokol AK Písek 20  16  18  18    16 88
2.MichaelaDundová 1981 T.J. Sokol Chrudim 16  14    16    14 60
3.-4.LucieAltrichterová 1974 M-studio Jihlava       20  20  18 58
3.-4.LucieHoráková 1982 Sportík Čáslav   18  20      20 58
5.JitkaBroulíková 1977 Aerobik klub Hlinsko 14  13        13 40
6.JaroslavVobr 1980 Bez klubu   20         20
7.JitkaGregorová 1986 Fit Art 18           18
8.JitkaSýkorová 1979 T.J. Sokol Chrudim 13           13

© 2016 - 2020 Jitka Brachovcová | technická podpora: it4sport.cz