E-mail:
heslo:
zapomenuté heslo

Průběžné pořadí soutěžících


jménopříjmenírokklubbodybody celkem
Kategorie 3-4 roky
1.Charlota VeronikaFerencová2016SK - D.V. Šumperk 18  16         34
2.EmaChvátalová2016Profi aerobic team MB 14  10         24
3.BeátaDubská2017Profi aerobic team MB 13  10         23
4.JakubPešek2017Aerobik klub Hlinsko 12  10         22
5.LucieRadová2016Profi aerobic team MB 16           16
6.VanesaJonová2016Fit Art   14         14
Kategorie 5-6 let
1.NoemiDufková2016Profi aerobic team MB 20  20         40
2.SofieNovotná2015T.J. Sokol Poděbrady 21  15         36
3.-4.TáňaŘeřichová2015AE MTK Jindřichův Hradec 13  18         31
3.-4.MiaMolina2015Profi aerobic team MB 18  13         31
5.AnnaMacourková2014Aerobic Club Řepy 16  14         30
6.PetraPešková2014Aerobik klub Hlinsko 14  10         24
7.NataliPeterová2015Profi aerobic team MB 10  12         22
8.KristýnaNesibová2016Profi aerobic team MB   18         18
9.BeataCuhorková2014Fit studio JB Kutná Hora   16         16
10.-12.SofieBrožová2014T.J. Sokol Chrudim   15         15
10.-12.NatálieTomášová2014Aerobic Club Řepy 15           15
10.-12.SofieKühnová2014Aerobic Club Řepy   15         15
13.IzabelLapko2016Aerobic Club Řepy   13         13
14.-15.AntonieHrdá2014Aerobic Club Řepy 12           12
14.-15.ellentesařová2015Profi aerobic team MB   12         12
16.-17.NatálieChanenko2015Aerobic Club Řepy 10           10
16.-17.ViktorieKühnová2015Aerobic Club Řepy   10         10
18.SofieChlumská2014Aerobic Club Řepy   5         5
Kategorie 7-8 let
1.-2.AdélaChytrová2014AE MTK Jindřichův Hradec 25  25         50
1.-2.ViktorieKyslingerová2012Fit studio D Praha 25  25         50
3.PatriciePetrová2013SK - D.V. Šumperk 23  23         46
4.NikolŠťastná2013LA team Chotěboř 17  23         40
5.MichaelaJenerálová2014Profi aerobic team MB 19  19         38
6.LeilaFerencová2013SK - D.V. Šumperk 15  21         36
7.BerenikaLaudatova2013AE MTK Jindřichův Hradec 17  18         35
8.JasmineŠťastná2013EDITA Sokol AK Písek 15  18         33
9.ZorkaLaštůvková2014Aerobik klub Hlinsko 15  17         32
10.TerezaŘeřichová2012AE MTK Jindřichův Hradec 14  17         31
11.LucieKovalová2013LA team Chotěboř 10  20         30
12.KristýnaMücková2013Aerobic Club Řepy 16  13         29
13.JustineŠťastná2013EDITA Sokol AK Písek 13  15         28
14.JulieHoráková2013Sportík Čáslav 13  13         26
15.-16.KlaudieKadlecová2013T.J. Sokol Poděbrady 23           23
15.-16.SimonaŘeřichová2012AE MTK Jindřichův Hradec 10  13         23
17.-18.KarolínaVeselá2012T.J. Sokol Poděbrady 21           21
17.-18.DominikaFuchsová2014Aerobik klub Hlinsko   21         21
19.-20.SáraMalimánková2014Fit Art 20           20
19.-20.NikolaLapko2014Aerobic Club Řepy   20         20
21.NelaNovotna2012Fit studio D Praha 19           19
22.-23.SofiePoláčková2013Profi aerobic team MB 18           18
22.-23.Anne MariaVarga2014Fit studio JB Kutná Hora   18         18
24.-26.JulieVitoušová2013T.J. Sokol Poděbrady 13           13
24.-26.LaraVACKOVÁ2013T.J. Sokol Chrudim   13         13
24.-26.BarboraViščorová2012TSK Dynamik, z.s.   13         13
27.DominikaBrázdová2013T.J. Sokol Poděbrady 12           12
28.-31.MiladaSmočková2013Fit studio JB Kutná Hora   10         10
28.-31.NelaRůtová2013AE MTK Jindřichův Hradec 10           10
28.-31.MichaelaKlacková2012TSK Dynamik, z.s.   10         10
28.-31.NellaHejná2012Fit studio JB Kutná Hora   10         10
32.-33.SáraKrmelová2013SK - D.V. Šumperk 8           8
32.-33.BarboraMatoušková2013AE MTK Jindřichův Hradec 8           8
Kategorie 9-10 let
1.NelaMücková2010Aerobic Club Řepy 25  21         46
2.MichaelaPospíšilová2011T.J. Sokol Poděbrady 17  25         42
3.NellaŠvecová2011M-studio Jihlava 19  18         37
4.KarlaSpilková2011Aerobik klub Hlinsko 18  18         36
5.AnetaGlembeková2010SK - D.V. Šumperk 18  17         35
6.-7.ViktorieAkermanová2010Aerobik klub Hlinsko 13  20         33
6.-7.MiaChytrová2011AE MTK Jindřichův Hradec 18  15         33
8.AgataNovotna2010T.J. Sokol Poděbrady 16  14         30
9.ElenaŠiroká2010LA team Chotěboř 13  16         29
10.-11.TerezaDundová2010T.J. Sokol Chrudim 13  15         28
10.-11.AdélaBroulíková2011Aerobik klub Hlinsko 15  13         28
12.-14.DanielaČešíková2010Aerobik klub Hlinsko 13  13         26
12.-14.VanessaHubalovská2011T.J. Sokol Poděbrady 14  12         26
12.-14.ViktorieDufková2010Profi aerobic team MB 13  13         26
15.EliškaTočíková2010T.J. Sokol Poděbrady 12  13         25
16.SabinaMolina2010Profi aerobic team MB 10  13         23
17.-18.TerezaPokorná2010EDITA Sokol AK Písek 10  10         20
17.-18.JustýnaFejfarová2012T.J. Sokol Poděbrady 20           20
19.KláraŠtěpánková2012SK - D.V. Šumperk   19         19
20.-21.DagmarPešková2011Aerobik klub Hlinsko 8  10         18
20.-21.DenisaPelikánová2011LA team Chotěboř 18           18
22.-23.ZuzanaProcházková2011Aerobic Club Řepy 8  8         16
22.-23.KláraKulhavá2011Fit studio JB Kutná Hora   16         16
24.TerezaNovotná2011LA team Chotěboř   15         15
25.TerezaChromcová2012TSK Dynamik Lysá nad Labem   14         14
26.-29.MichaelaKlimešová2011M-studio Jihlava 13           13
26.-29.KateřinaDěčková2010T.J. Sokol Poděbrady 13           13
26.-29.VanesaHoráková2011Sportík Čáslav   13         13
26.-29.KarolinaKřižková2011T.J. Sokol Poděbrady 13           13
30.MiaHaizlerová2012TSK Dynamik, z.s.   12         12
31.-33.Anna MarieKůrková2011Fit Art   10         10
31.-33.AnetaHamanová2010Aerobik klub Hlinsko 10           10
31.-33.EllaCuhorková2011Fit studio JB Kutná Hora   10         10
34.-41.MagdalénaKavková2011Aerobic Club Řepy 8           8
34.-41.TerezaVavrušková2010Fit Art   8         8
34.-41.TerezaPospíchalová2010Profi aerobic team MB   8         8
34.-41.AnnaKolčabová20102N Aerobic Club Milevsko   8         8
34.-41.MagdalenaPeterová20112N Aerobic Club Milevsko   8         8
34.-41.EmaŠtěpánová2010Aerobic Club Řepy   8         8
34.-41.KláraŠpundová2010Aerobic Club Řepy   8         8
34.-41.SofieBajcsy2011M-studio Jihlava   8         8
Kategorie 11-12 let
1.NatálieSudíková2009AK Olomoc 23  23         46
2.NatálieStaňková2009Aerobik klub Hlinsko 19  23         42
3.AnnaVaněrková2010T.J. Sokol Poděbrady 21  19         40
4.NikolaDundová2008T.J. Sokol Chrudim 18  21         39
5.VanessaŠťastná2008EDITA Sokol AK Písek 18  20         38
6.LauraAdamírová2009Stepík Nové Město nad Metují 20  17         37
7.-8.HanaLebdušková2009Fit Art 20  13         33
7.-8.ElenŠtrbíková2009T.J. Sokol Chrudim 15  18         33
9.AnnaKornhöferová2009AE MTK Jindřichův Hradec 14  18         32
10.SimonaMrázková2008LA team Chotěboř 16  15         31
11.SofiePiterková2008SK - D.V. Šumperk 25           25
12.KristýnaŠarmová2008Aerobic Dancers Kladno 23           23
13.KarolínaTancošova2008FitStation.cz   19         19
14.AnnaŘíhová2008AE klub LADY Plzeň 17           17
15.EmaUrbanová2008Fit studio JB Kutná Hora   15         15
16.NatalieHrabalova2008Fit studio JB Kutná Hora   14         14
17.-19.TerezaPospíšilová2009T.J. Sokol Poděbrady 13           13
17.-19.ŠárkaMundilová2010Fit Art 13           13
17.-19.KláraChromcová2008TSK Dynamik Lysá nad Labem   13         13
20.Jacquealyn CarmenŠčerbová20082N Aerobic Club Milevsko   10         10
21.-25.VeronikaMatoušková2009Fit studio JB Kutná Hora   8         8
21.-25.MichaelaKřížová20092N Aerobic Club Milevsko   8         8
21.-25.SimonaTáborová20092N Aerobic Club Milevsko   8         8
21.-25.BarboraHabersbergerová2008Aerobic Club Řepy   8         8
21.-25.Keisy AdelaideDe La Cruz2009Aerobic Club Řepy   8         8
Kategorie 13-14 let
1.LucieBeranová2007Aerobic club Jičín 25  25         50
2.AnnaBroulíková2008Aerobik klub Hlinsko 21  25         46
3.KristýnaŽebroková2007SK - D.V. Šumperk 20  21         41
4.VeronikaGlembeková2007SK - D.V. Šumperk 17  20         37
5.-6.SandraHamederová2007LA team Chotěboř 18  16         34
5.-6.TerezaDudková2007Aerobik klub Hlinsko 15  19         34
7.AnetaŠiroká2006LA team Chotěboř 18  15         33
8.TerezaHaláková2007LA team Chotěboř 13  18         31
9.AnetaLalíková2007FitStation.cz 15  14         29
10.AnetaHavlíčková2007Profi aerobic team MB 21           21
11.TerezaStejskalová2007M-studio Jihlava 19           19
12.LucieMalinská2007T.J. Sokol Chrudim   18         18
13.ZuzanaZdychyncová2007Fit studio JB Kutná Hora   17         17
14.NikolPrůšková2008Aerobic Club Řepy   16         16
15.AnnaKostková2007M-studio Jihlava 14           14
16.KarolínaČonková2007TSK Dynamik, z.s.   13         13
17.-19.EllaŠťastná2006EDITA Sokol AK Písek   12         12
17.-19.NatálieDudková2007M-studio Jihlava 12           12
17.-19.LucieMálková2007Fit studio JB Kutná Hora   12         12
20.-22.NelaVancová2006EDITA Sokol AK Písek   10         10
20.-22.MagdalénaBlaťáková2007Aerobic Club Řepy   10         10
20.-22.NataliaMikušová2008TSK Dynamik Lysá nad Labem   10         10
Kategorie 15-20 let
1.TerezaHavlíčková2004Profi aerobic team MB 20  20         40
2.KateřinaVítková2006T.J. Sokol Chrudim 15  23         38
3.TerezaChrástová2004Profi aerobic team MB 18  18         36
4.AdélaVeselá2005Fit studio JB Kutná Hora 16  16         32
5.NatálieVargová2005M-studio Jihlava 14  10         24
6.LilaKamelová2005Sport a Aerobic Club LT 23           23
7.DominikaJestřábová2005EDITA Sokol AK Písek 10  12         22
8.AdélaMrázková2004LA team Chotěboř 13  8         21
9.KateřinaRůžková2002Aerobic Club Řepy 10  8         18
10.KvětoslavaKlinecká2006Aerobik klub Hlinsko 16           16
11.AnežkaHavlíková2002AE klub LADY Plzeň   14         14
12.AndreaPejšová20002N Aerobic Club Milevsko   13         13
13.IvaZlámalíková2004Aerobik klub Hlinsko 12           12
14.-18.KláraRadostová20062N Aerobic Club Milevsko   10         10
14.-18.MarieNeumannová20062N Aerobic Club Milevsko   10         10
14.-18.NikolaAkermanová2004Aerobik klub Hlinsko 10           10
14.-18.LenkaVorálková2004M-studio Jihlava 10           10
14.-18.MichalaŠtěpáníková2000AE klub LADY Plzeň   10         10
19.AndreaBrynychová2005TSK Dynamik, z.s.   8         8
Kategorie 21-30 let
1.VeronikaČerná1998Sport 4U z.s. 20  20         40
2.LenkaVašková1999Aerobik klub Hlinsko 18  18         36
3.-4.NatalieNováková19952N Aerobic Club Milevsko   18         18
3.-4.NikolaMrázová1995Bez klubu   18         18
Kategorie nad 30 let
1.EditaŠťastná1975EDITA Sokol AK Písek 20  16         36
2.MichaelaDundová1981T.J. Sokol Chrudim 18  14         32
3.LucieHoráková1982Sportík Čáslav   20         20
4.JaroslavVobr1982Bez klubu   18         18
5.KateřinaChocholová1971Fit studio JB Kutná Hora 16           16

© 2016 - 2021 | technická podpora: it4sport.cz